WEB
TASARIM

Hizmet yoğun bir bölge olan Çeşme’de hizmet verenler arasında rekabet oldukça yüksektir. Turistik bir bölgede hizmet sunmanız sürekli olarak bölgenin yerlisi olmayan ve tüketim ihtiyaçlarını gidermek için sürekli olarak en iyisine ulaşmak isteyen potansiyel müşterileri kendinize çekmenizi gerektirir.

Sonuç Odaklı Tasarım

Çeşme Web Tasarım’da odak noktamız her zaman müşterilerimiz için gerçek sonuçlar elde etmektir. Bu nedenle, Çeşme Web Tasarım ile çevrimiçi potansiyel müşteriler oluşturmaya başlamanızı mümkün olduğunca kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

01

Tasarım ve Geliştirme

Sizden işletmeniz ve web sitenize yönelik ihtiyaçlarınız hakkında bazı temel bilgiler isteriz. Tasarım ve yazılımcılarımız, hedeflerinizi göz önünde bulundurarak hayalinizdeki siteyi hazırlar. Markanızın kuruluş hikayesinden, hedef kitlenize ve sitenin genel görsel stilini tasarlarız.

02

İçerik ve Optimizasyon

Bu noktada wireframe dediğimiz şeyi yaparız. Tasarım ekibi aynı anda sitenizde kullanacağımız harika içerikler oluşturur. Grafik çalışmalarından, işletmenizin fotoğraflarının çekilmesi ve bunların muhteşem hale getirilmesi gibi çalışmalar yürütülür.

03

Test ve Yayın

Çeşitli ekran boyutlarında, Chrome ve Safari gibi farklı tarayıcılarda hiçbir kusur bulunmadığından emin olur,sizinle sistemin nasıl çalıştığı, gelecekte ne gibi değişiklikler yapabileceğimiz konusunda bilgilendirdikten sonra muhteşem web siteniz yayında olacak!