seo

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Giderek daha fazla insan günlük tercihlerini belirlerken Google’ı kullanıyor Çeşme’de güzel bir kahve içmek isteyen biri veya yemek yemek isteyen biri otel odasını terk etmeden önce gidebileceği yerleri Google kullanarak inceliyor.

SEO İşletmeniz İçin Neden Önemlidir?

Web siteniz, işletmenizle alakalı bir anahtar kelimeyle arandığında Google’da ne kadar öne çıkarsa dolayısıyla sitenize giren insan sayısı ve satış oluşturma şansınız o kadar yüksek olur. Halihazırda bir internet siteniz var ancak sitenizin arama motorlarında ne kadar öne çıktığını, alakalı kelimelere göre optimize edilip edilmediğini bilmiyorsanız, sizin için bunu ücretsiz test edebilir ve raporlayabiliriz. Mevcut web sitenizi araştıracağız ve internetin neresinde durduğunu size raporlayacağız. Web sitenizi Google’da nasıl daha üst sıralara çıkarabileceğimizi size göstermek bizim işimiz.

Sitenizin Arama Motorlarında Öne Çıkmasını Nasıl Sağlarız?

İşletmenize uygun trafik elde etmek için iş hedeflerinize uyumlu anahtar kelimeleri analiz edip, ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilecek hedeflenen anahatar kelimeleri içeren içerikler oluştururuz. İşletmenizin uygun bulunması durumunda cesmetravel.com adındaki geniş çaplı seyahat hizmeti sunan internet sitemizde işletmenizi anlatan bir dizi reklam yerleştirmesi yaparız. SEO değeri yüksek bir sitede hakkınızda yazı yazılması ve internet sitenize bir yönlendirme yapılması SEO puanınıza direkt olarak katkıda bulunur. Her zaman geri dönüşümlere oluşturan satışlarınızı artıracak adımlar atarız.