Duyarlı web tasarım hizmeti

Responsive web siteleri herhangi bir cihazda görüntülenebilen sayfalardır . Sayfa genişlikleri, renkler, bağlantılar, metinler, grafikler ve videolar, büyük bir HD monitörden küçük bir telefon ekranına kadar, görüntülenen ekranın boyutuna ve şekline göre otomatik olarak ayarlanır. duyarlı web sitesi tasarımı hizmetiyle , web sitenizin kuruluşunuzu büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz araç ve içeriği içerdiğinden emin olabilirsiniz.

Her cihaz için mükemmel web sitesi deneyimi

İnsanlar internete önceki yıllara göre çok farklı bir şekilde ulaşıyorlar . Tabletler, akıllı telefonlar, akıllı TV’ler, netbook’lar ve daha birçok cihaz internete neredeyse her yerden erişmeyi mümkün hale getirdi. Web siteniz tüm bu cihazlarda iyi bir deneyim sunuyor mu? Google’ın yaptığı bir ankete göre kullanıcıların %48’i, akıllı telefonunuzda iyi çalışmayan bir web sitesinin, şirketin işinizle ilgilenmediği izlenimini verdiğine inanıyor. Zurich Web’in duyarlı web tasarımı, web sitenizin tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında iyi görünmesini sağlayarak müşterilerinize her ayrıntıyı dikkate aldığınızı bilmelerini sağlar .

01

Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmanın önemi

Mobil uyumlu, web sitenizin içeriğinin ve varlıklarınızın akıllı telefon kullanan ziyaretçiler tarafından erişilebilir, okunabilir ve kullanılabilir olması anlamına gelir. Hiç kendinizi küçük telefonunuzun ekranında iyi görünmeyen bir web sayfasında buldunuz mu?

Küçük bir metin parçasını okumak için yakınlaştırmanızı ve küçük düğmelere tıklamanızı gerektiren bir web sitesi kullandıysanız, bunun ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Geçmişte çoğu şirket mobil cihazlar için özel bir web sitesi oluşturmayı seçiyordu. Ancak duyarlı bir web sitesi oluşturmak artık endüstri standardıdır.