DİJİTAL
PAZARLAMA

Dijital pazarlama alanındaki gerçek gücümüz, birden fazla sektörde büyüyen işletmelerle başarılı dijital pazarlama çabalarımızda yatmaktadır. Tam hizmet veren bir ajans olarak, potansiyel müşterilerinizi çekmek ve daha nitelikli müşteriler oluşturmak için elimizdeki tüm araçları kullanıyoruz. Bütün bunlar satışlarda gözle görülür bir artışa yol açar. 

Veriye dayalı dijital pazarlama

Çeşme Web Tasarım dijital pazarlama kampanyalarının her yönü, analitik ve pazara dayalı veriler kullanılarak haritalandırılır Basitçe söylemek gerekirse, kendimizi müşterilerinizin yerine koyuyor ve DPK’larımızı buna göre yapılandırıyoruz.

Şu gibi soruların yanıtlarını sürekli olarak izliyoruz: Müşterilerimizin web sitelerine kaç tane uyumlu ziyaretçi getirdik? Bu ziyaretçilerin yüzde kaçı olası satışlara veya satışa dönüştü? İlerlemeyi ve gelişmeyi göstermek için müşterilerimize sürekli aylık raporlar sunuyoruz .

Sosyal medyanın gücü: hedef kitlenizle bağlantı kurun

Sosyal medyanın anahtarı, analitikte çeşitlilik gösterme yeteneğinizdir – sosyal medya işletmeniz için her şey olabilir: bir müşteri destek kanalı, bir müşteri araştırma aracı, bir izleyici davranışsal deneyimi, ücretli bir reklam kanalı ve daha fazlası. 

Daha basit bir düzeyde, işinizin insan merkezli özü, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinizi kalpleri ve zihinleriyle gerçek zamanlı olarak birbirine bağlar. 

Ekibimiz bir sosyal medya kampanya stratejisi oluştururken doğru beklentileri belirlemek için çalışır. Başarıyı hızlandırmak için markanızı doğru mesaj, ton ve hedef kitleyle birleştiren kazanma sürecini yönetiyoruz.